DTT

Forum serwera DTT, serdecznie zapraszamy do pisania postów.


#1 2009-05-26 18:14:47

Dark Magican

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 40
Punktów :   

Jak dodac server hamachi na otservlist?

Jak dodać serwer hamachi na servlist!
W tym poradniku pokarze wam jak dodać serwer hamachi na otservlist.org
Zacznijmy!
Wchodzimy na stronę

W górnym prawym rogu widzimy panel do logowania. Jeśli nie posiadamy konta rejestrujemy się. Kiedy jednak mamy już stworzone konto wpisujemy swój e-mail i hasło.
Jeśli wszystko poszło dobrze pojawi się nam taka strona (wymaga "zjechania" trochę niżej):

Na razie nic nie uzupełniamy!!!!!!!!!!!!
Wchodzimy na stronę .
Szukamy tam jakiegoś serwera, najlepiej 24/7!
Kopiujemy jego ip, i wklejamy na miejsce Ip lub Host: na otservlist. Teraz można uzupełniać całą resztę.

Co do opisu... Musi być w nim kilka ważnych informacji:
- informacja, że ip podane powyżej jest niepoprawne!
- nazwa i hasło do hamachi
- najlepiej link do ściągnięcia hamachi (oczywiście nie ze speedyshare bo nikt nie zagra tylko na jakąś stronę gdzie można je w bezpieczny sposób ściągnąć.)
- informacja, o tym, że jak pisze serwer offline może być on online.

Teraz możemy zaakceptować dodanie serwera.
Jeśli wszystko poszło dobrze wyczekujemy na graczy
Jeśli jednak coś jest nie tak, to trzeba zmienić port na 7172 i dopisać w opisie, że port jest 7171.

Zakończenie
Nie jest to jakiś super sposób jednak działa (sam się o tym przekonałem). Mam nadzieję, że pomogłem WIELU ludziom.
Oczywiście sposób ma wady np. ktoś może przestać hostowac serwa od którego mamy ip i wtedy przysłowiowa d...

#down
Widzę, że masz ze sobą problem... Skoro moderator przeniósł ten poradnik znaczy, że syfem nie jest...
#all
Granie na ots też jest nielegalne więc nie rozumiem problemu... Jak by policja chciała się do ots przyczepić, to już dawno by to zrobiła.
#edit
To miałem na myśli. Ale zapomniałeś o tym, że używanie rl itemów jest też nielegalne.


Nowo powstale forum!
http://www.supportibiaots.pun.pl/forums.php
http://www.iv.pl/images/kb4upha73rb78q7u7lrp.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hssnysa.pun.pl www.rcteamlublin.pun.pl www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.sampowicze.pun.pl www.longiju2009-godmt2.pun.pl